Wij gebruiken cookies om te verzekeren dat deze website naar behoren werkt en en om statistieken over gebruikers te verzamelen zodat we de website kunnen verbeteren . Sommigen zijn al ingesteld . Door het gebruik van deze website gaat u akkoord met onze gebruiksvoorwaarden en het gebruik van cookies tijdens uw bezoek

Deutsche Campion VDH, DeutscherChampion PSK Enno vom Sünderbek ISPU Klubsieger, PS  

Geb.: 13-10-2012
Overleden: -
RegNo: VDH12DP 03003758
Kleur: Red
Geboorteland: Germany
Eigenaar : -
fokker : -
Opmerkingen: -
COI and AVK generaties:
Inteelt Coefficient (COI): 1.46%
Ancestor loss coefficient (AVK): 95.2%
(max. possible ancestors in 5 gen.: 62, found: 62 in 5 gen. (100%), unique: 59)
 
Enno+vom+S%C3%BCnderbek Enno+vom+S%C3%BCnderbek Enno+vom+S%C3%BCnderbek
Volledigheid van de stamboomDeze tabel toont de compleetheid van de gegevens in deze stamboom. Hoe vollediger, hoe betrouwbaarder de COI en AVK berekend kan worden.
generaties:12345678910total
volledig %100%100%100%100%100%100%100%100%99.4%97.5%98.5%

BloedpercentageU kunt deze tabel ook anders ordenen
  • Naam : klik op de naam om deze hond in de stamboomkart te laten oplichten
  • lijn : M = alleen op vaders kant , F = alleen moeders kant , FC = eerste gemeenschappelijke voorouder , C = gemeenschappelijke voorouder
  • bloed % = percentage van de genen van deze voorouder met typische waarden van 50 % voor de ouders , 25 % voor grootouders , 12,5 % voor de overgrootouders , enz.
  • tot : = totaal aantal keer deze voorouder verschijnt in deze stamboom
  • 3 - 4: = in this generation this dog apears 3 times on the fathers side and 4 times on the mothers side in the pedigree
Naamancestor lineblood %total12345678910
Quester vom Blauen WunderF50.00%1-01-0
Dark Angels Aden Red EnergyF25.00%1-01-0
Tony vom LeiselbachF12.50%1-01-0
Duffyco's Fellini FC12.50%1-11-1
Lilla Enebys LeonardoC6.25%1-11-1
Yarracitta ReticcarudolfC10.16%2-21-01-10-1
Dorthonion Castamir-CoireC5.08%2-21-01-10-1
Saab du Bois Aguet C3.32%3-21-01-01-10-1
Neiman du Bois AguetC2.05%3-31-01-11-10-1
Pastel du Bois AguetC1.76%7-22-02-13-1
Suyin du Bois AguetC1.56%5-22-02-11-1
Pin Up Du Bois AguetC1.66%3-21-01-01-10-1
Kid de la SauleeC2.34%7-21-01-04-11-1
Izba du Bois AguetC0.98%3-21-01-11-1
Dorthonion Elisha-EchuirC2.54%2-21-01-10-1
Ceriinan IgarosC4.10%4-61-01-01-11-30-2
Of Leijliden NormanC5.27%10-181-03-13-43-13
Ceda vom HaingrabenC3.42%8-101-02-03-12-9
Of Leijliden WinnyC1.66%2-31-00-11-10-1
Lord vom HaingrabenC1.56%4-52-00-12-4
Ceriinan IsadoraC3.52%6-111-02-01-52-6
Yarracitta Yehoo's YandeeC5.08%2-21-01-10-1
Benno vom AllergrundC2.44%11-51-05-15-4
JuliaC2.15%9-51-04-14-4
Wacker vom HaingrabenC2.44%9-51-14-14-3
Agretts AmberC3.22%12-101-13-28-7
Of Leijliden Sastanja SueC2.54%2-21-01-10-1
Of Leijliden YazzyC1.27%2-21-01-10-1
Of Leijliden RaninaC0.59%2-11-01-1
Havalidens Watch Out For The Weasel C9.38%2-11-01-1
Bitsikka's Eldorado C4.69%2-11-01-1
Of Leijliden Urudan C2.34%2-11-01-1
Wallaby's AquilaC1.17%2-11-01-1
RingoC0.78%3-11-01-01-1
Of Leijliden QesiaC0.59%2-11-01-1
Of Leijliden Quella-Donna C2.15%2-41-00-21-2
Bitsikka's YidaC2.34%2-11-01-1
Bitsikka's QwickliC1.76%4-21-01-01-11-1
Bitsikka's Dark AikoC0.78%3-11-01-01-1
AmaliaC0.78%3-11-01-01-1
Munkin RinaC1.76%4-21-01-01-11-1
Kaliffan MukuC0.78%3-11-01-01-1
Ancora vom WarturmC1.95%5-21-01-02-11-1
Havalidens Guri Made In NorwayC4.69%2-11-01-1
Pinbas ErosC2.34%2-11-01-1
Brizar Reza PeronC1.17%2-11-01-1
Picador DjangoC0.78%3-11-01-01-1
Harell's GraciellaC0.59%2-11-01-1
Juno vom PferdewinkelC0.98%4-21-01-02-2
Inka vom HaingrabenC0.98%4-21-01-02-2
Bitsikka's ÖwwiC2.34%2-11-01-1
Bitsikka's LiiberC1.17%2-11-01-1
Bitsikka's Ahndy-PandyC0.88%4-11-01-02-1
Antoinette Mansikka vom MalmheimC0.88%4-11-01-02-1
Bitsikka's YbonniC1.17%2-11-01-1
Dolly vom MünchhofC6.25%1-11-1
Duffy von der LohheckeC4.69%1-21-2
Jockel vom MünchhofC2.54%1-31-20-1
Arco vom WarthügelC10.35%9-231-34-82-82-4
Asso von der KaltenreinC5.86%7-251-34-122-10
Ymo von der SidonienhöheC3.81%11-231-410-19
Anja vom Langen SeeC2.73%6-181-35-15
Biene von der KaltenreinC5.08%7-201-34-92-8
Bandit vom Langen SeeC2.25%6-131-35-10
Assi von der KaltenreinC2.05%5-121-34-9
Enzi vom MünchhofC1.66%2-41-21-10-1
Alex vom ReisserbachC5.86%14-140-12-17-95-3
Sascha vom HaingrabenC2.54%9-110-12-17-9
Ulme von der BirkenheideC2.54%9-110-12-17-9
Onja vom WeihergrabenC1.37%6-51-25-3
Heino vom WeihergrabenC0.29%1-21-2
Asta von LachenbrünnchenC1.37%4-70-14-6
Anika von der LohheckeC2.34%1-21-2
Harro vom HaingrabenC3.52%5-73-42-10-2
Yogi vom HaingrabenC3.61%10-160-13-57-10
Bello vom WäldchenC2.83%9-130-12-27-10
Wuschel vom HaingrabenC3.61%10-160-13-57-10
Utz vom HaingrabenC4.49%20-141-13-316-10
Gitta vom HaingrabenC2.44%11-101-310-7
Circe vom Langen SeeC2.34%3-42-31-1
Birko vom WeihergrabenC2.05%5-112-33-8
Zirbo von der Birkenheide C1.07%4-60-14-5
Nora vom SiebenbürgenC1.95%5-102-33-7
Dario von der BirkenheideC0.49%2-32-3
Uta von der SidonienhöheC0.49%2-32-3
Vanda vom MünchhofC3.12%1-11-1
Alf vom CypressenhainC1.56%1-11-1
Falk von der Vogelweide C0.78%1-11-1
Bodo von der VogelweideC0.39%1-11-1
Alke von der VogelweideC0.78%2-41-11-3
Arno vom Bingenheimer SchloßC0.20%1-11-1
Herma vom HaingrabenC0.20%1-11-1
Chris vom RodfeldC0.78%1-11-1
Assi vom RodfeldC0.39%1-11-1
Antje von WanalohaC0.20%1-11-1
Prixi vom MünchhofC1.56%1-11-1
Max vom MünchhofC0.78%1-11-1
Hexe vom MünchhofC0.78%1-11-1
Helan vom PferdewinkelC0.59%1-21-2
Euro vom PferdewinkelC1.17%4-84-8
Cilly vom TenbuschC1.17%4-84-8
Assi vom MünchhofC0.88%3-22-21-0
Lulu de la CapellièreF6.25%1-01-0
Duck de la Capellière (Duck dit Derrick de la Capellière)F3.12%1-01-0
Viking von Werner JunghofF3.12%2-02-0
Nicot de RainevalC5.47%5-21-03-11-1
Inko du TouringC4.30%11-31-04-16-2
Beno v. KajsanaC2.44%13-31-05-17-2
Zero von der BirkenheideC0.88%7-11-06-1
Alexa v KajsanaC0.78%6-11-05-1
Leila vom WeihergrabenC2.44%13-31-05-17-2
Fee vom WeihergrabenC1.17%7-31-16-2
Ludmila de la GaillardiseC3.52%8-31-03-14-2
Ida de la ChimbreC2.54%11-32-05-14-2
Toy du Bois AguetC0.98%7-12-05-1
Plume du Bois AguetC0.98%7-12-05-1
Erica von Werner JunghofF1.95%4-02-02-0
Roy von Werner JunghofF1.37%6-02-02-02-0
Bernhard van DonnershofF0.78%6-02-04-0
Agretts RakkerF0.78%5-01-04-0
Dundra vom NelkenhofF0.20%2-02-0
Astrid von Werner JunghofF0.59%4-02-02-0
Frauke vom AllergrundF0.20%2-02-0
Cindy von Werner JunghofF0.98%4-02-02-0
Hasso vom HaingrabenF0.39%2-02-0
Asta vom MünchhofF0.39%2-02-0
Brune de la CapellièreF1.56%1-01-0
Ulysse de RainevalF1.56%2-02-0
Tessa van de TurienhofF2.34%3-01-02-0
Trix Petit BonheurF1.17%3-01-02-0
Agretts DésireeF0.59%3-01-02-0
Jessy vom HaingrabenF1.17%3-01-02-0
Yilla vom HaingrabenC2.73%7-50-11-12-14-2
Femke von Werner JunghofF0.78%2-02-0
Volta de la Ferme de l'AbbayeF1.56%2-02-0
Oslo de la Ferme de l'AbbayeFC1.17%2-12-1
Braune vom FroböseneckFC1.17%2-12-1
Ina vom PferdewinkelC1.56%2-62-6
Hanais de la CapellièreF3.12%1-01-0
Calypso de la CapellièreF1.56%1-01-0
Fame vom DörnleF12.50%1-01-0
Bosco vom Traum der JugendF6.25%1-01-0
Wiener Kindl ChovaniF3.12%1-01-0
Démon z PyšelkyFC3.12%1-21-00-2
Glenn vom CronsbachC6.05%3-60-12-20-31-0
Cindy vom Bingenheimer SchloßC7.32%3-230-12-90-91-4
Heiko vom HaingrabenC3.42%2-190-12-90-9
Cora vom Horloftal C3.42%2-190-12-90-9
Blitz vom HorloftalC1.27%2-100-12-9
Bärbel vom HorloftalC1.27%2-100-12-9
Anka vom FrühlingsbergC2.73%1-41-10-3
Winni vom KlinketalC1.56%1-51-10-4
Alk von der SidonienhöheC5.27%6-151-21-12-42-8
Ungo von der SidonienhöheC2.44%5-91-21-13-6
Asta vom RitterschlagC2.15%4-71-21-12-4
Jade von der schwarzen OrchideeC2.83%4-90-11-11-22-5
Mona vom KlinketalC1.27%3-50-11-12-3
Bessi von der sächsischen GrenzeC1.37%1-41-10-3
Elfa vom MoosgrundC0.68%1-41-10-3
Jonny von der schwarzen OrchideeC0.59%2-21-11-1
Quelle vom KlinketalC0.59%2-21-11-1
Wiener Kindl BabetteFC2.34%1-11-00-1
Bunny von der LohheckeC2.34%2-21-11-1
Baroness vom AwarenringF3.12%1-01-0
Bobbie von DianaFC4.69%1-10-11-0
Basso aus dem EldoradoC2.34%1-10-11-0
Kasso vom HaingrabenC0.68%4-20-14-1
Illo vom HaingrabenC1.86%12-42-110-3
Quickli vom Stein C0.68%3-30-13-2
Peggi vom MurleinsnestC1.17%1-10-11-0
Bessy vom RehgehegeC0.59%1-10-11-0
Alf vom ScheuerwaldC0.29%1-10-11-0
Xenia vom HaingrabenC0.29%1-10-11-0
Gabi vom Haus SchairerC2.34%1-10-11-0
Assi vom WacholderbergC1.17%1-10-11-0
Cora vom MünchhofC1.17%2-31-11-00-2
Kai vom WeihergrabenC0.88%2-20-11-11-0
Anny ZlatenkaF1.56%1-01-0
Wiener Kindl BobinotFC2.34%1-10-11-0
Arna Danilo BohemiaF0.78%1-01-0
Condor z Pyšelky CSF0.39%1-01-0
Zena vom KlinketalFC3.32%2-20-11-11-0
Biggy vom WieneckFC1.56%1-20-11-1
Lucas vom HaingrabenC1.56%1-30-10-11-1
Romy von der schwarzen OrchideeC0.78%1-20-11-1
Balou vom RottenbuchF6.25%1-01-0
Billy du Prieuré de MontsenyF3.12%1-01-0
Urus du Prieuré de MontsenyF1.56%1-01-0
Snoopy du Prieuré de MontsenyF1.56%2-02-0
OscarF0.78%2-02-0
Xaver vom HaingrabenC1.07%6-11-01-04-1
Ira du TouringC1.07%6-11-01-04-1
Jitane du Bois AguetF0.39%2-02-0
Orée du Bois AguetC1.56%10-33-07-3
Nina de la GaillardiseF1.56%3-01-02-0
Puce des Petites BrossesF0.78%1-01-0
Look du Bois AguetF0.39%1-01-0
Nicky du Bois AguetC0.68%4-12-02-1
Betty vom HaingrabenC0.68%4-12-02-1
Nero de RainevalC0.88%6-12-04-1
Idylle des MickeyF0.39%1-01-0
TitusF0.20%1-01-0
Plic de la Verte OréeF0.20%2-02-0
Praline du Bois AguetF0.10%1-01-0
Uka de la Verte OréeF0.20%1-01-0
Rafflesia de la Verte OréeF0.10%1-01-0
Victoria II du Prieuré de MontsenyF1.56%1-01-0
Packi de la BessonnerieC0.68%4-21-03-2
Natta du Bois AguetC0.20%2-02-0
Madla z PyšelkyF3.12%1-01-0
Dingo vom WarthügelFC2.15%1-31-00-10-2
Marlo von der BirkenheideC3.42%8-131-01-01-35-10
Quitta von der SidonienhöheC1.95%6-102-24-8
Asta vom WacholderbergC0.98%1-11-00-1
Hersa z PyšelkyF1.56%1-01-0
Vito von der BirkenheideC1.17%4-42-22-2
Cäsar von KönigshagenC0.78%2-31-21-1
Yvonne von der SidonienhöheC0.78%2-31-21-1
Raudi vom HaingrabenC0.98%4-41-13-3
Uta von der BirkenheideC0.98%4-41-13-3
Uschi von der SidonienhöheC1.07%3-41-00-12-3
Ina vom Blauen WunderF25.00%1-01-0
Lilla Enebys LuckyF12.50%1-01-0
Arto von der BirkenheideC0.49%5-05-0
Minerve de RainevalC0.49%5-05-0
Dago vom Engelsbach C1.46%8-33-15-2
Walli von der BirkenheideC0.29%2-12-1
Ueli vom JonathalC0.20%2-02-0
Nora von der AsselburgC0.20%2-02-0
Suse vom HaingrabenC0.39%2-11-01-1
Packi vom NordhangC0.10%1-01-0
Natacha de RainevalC0.10%1-01-0
Rex von der BirkenheideC0.78%6-11-05-1
Unna von der SidonienhöheC0.78%6-11-05-1
Fay von der BirkenheideC0.68%5-11-04-1
Gesa vom HaingrabenC1.27%6-33-13-2
Wigo von der Birkenheide C2.34%10-91-01-18-8
Sulla von der BirkenheideC0.10%1-01-0
Bambi vom Haingraben C0.29%2-12-1
Moritz vom SteinC0.20%1-11-1
Silva von der BirkenheideC1.27%5-41-01-03-4
Jona von der BirkenheideC1.17%6-51-05-5
Mirko von der BirkenheideC0.39%3-13-1
Ilka von der Birkenheide C0.39%3-13-1
Munkin HasardC0.39%3-01-02-0
Kuosman HeraC0.39%3-01-02-0
Of Leijliden OlgaC0.20%1-01-0
Asta vom WäldchenC0.10%1-01-0
Figaro von der BirkenheideC0.20%2-02-0
Ymac av YjukiC0.10%1-01-0
Munkin DuccoC0.29%2-01-01-0
Munkin BitiC0.29%2-01-01-0
Munkin DitsaC0.29%2-01-01-0
Bitsikka's HillmerC0.29%2-01-01-0
Kyrkdalens FaraoC0.10%1-01-0
Bitsikka's Cimona-MinervaC0.10%1-01-0
Bitsikka's ExcentaC0.29%2-01-01-0
Bitsikka's Chin-PausC0.10%1-01-0
Bitsikka's Ahnu-CereC0.10%1-01-0
Paderborner GregoC0.29%2-01-01-0
Munkin RheaC0.10%1-01-0
MikkiC0.29%2-01-01-0
Carlo vom PferdewinkelC0.29%2-01-01-0
Hanni vom PferdewinkelC0.29%2-01-01-0
Gitano vom HaingrabenC0.29%2-01-01-0
Fleur vom HaingrabenC0.29%2-01-01-0
Corinna vom NelkenhofC0.29%2-01-01-0
Tutti von der AsselburgC0.10%1-01-0
Harell's Dona de PetitC0.20%1-01-0
Dirko vom AllergrundC0.10%1-01-0
Picador GittaC0.10%1-01-0
Cuno von der BirkenheideC0.10%1-01-0
Ymme von der SidonienhöheC0.10%1-01-0
Arko vom RitterschlagC0.10%1-01-0
Bimbo vom HaingrabenC0.20%2-02-0
Cora vom HaingrabenC0.20%2-02-0
Farah vom HaingrabenC0.10%1-01-0
Wilma vom NordkristallF12.50%1-01-0
Falco des Jardins de l'ArmonialF6.25%1-01-0
Saki de la Ferme de l´AbbayeF3.12%1-01-0
Micha vom HaingrabenC0.20%1-11-1
Trixa von der BirkenheideC0.20%1-11-1
Mora vom SteinC0.59%2-30-12-2
Nilka du Bois AguetF1.56%1-01-0
Lara du Bois AguetF0.78%1-01-0
Daphnee des Jardins de l'ArmonialF3.12%1-01-0
Lutz von der Birkenheide C0.20%1-11-1
Kajsa von der TeufelsbürdeC0.10%1-01-0
Arlyn de la Fée d'YsF1.56%1-01-0
Twiggy de la Fée d'YsF0.78%1-01-0
Obi de la Ferme de l'AbbayeF0.39%1-01-0
Ramee du Bois AguetF0.39%1-01-0
Leda du Bois AguetFC0.39%1-11-1
Pouf du Bois AguetC0.29%1-21-2
Iris du Bois AguetC0.20%1-11-1
Linda vom Nordkristall (DobermanxGP)FC7.81%1-11-00-1
Fips vom NordkristallC3.91%1-11-00-1
Lorbas vom NordkristallC2.83%2-31-01-20-1
Nicki von der BirkenheideC0.68%4-12-02-1
Kerri von der BirkenheideC0.20%2-02-0
Kitti vom BodestrandC0.20%2-02-0
Onzo (Illgen) vom Thekenhaus (MinPin)C0.10%1-01-0
Jutta (Jung) v. Weinberg (MinPin)C0.78%5-21-04-2
Birko von der Uschle (MinPin)C0.10%1-01-0
Heldin v. Weinberg (MinPin)C0.10%1-01-0
Ondra vom KlinketalC1.37%2-21-01-2
Rudo von der BirkenheideC0.39%2-22-2
Bigo vom Engelsbach C0.39%2-22-2
Sara von der BirkenheideC0.39%2-22-2
Cora vom NordkristallC1.95%1-11-00-1
Anka von KönigshagenC0.29%1-21-2
Xanta vom NordkristallC1.76%1-21-10-1
Grille vom MoosgrundC0.88%1-21-10-1
Maxi vom KlinketalC0.20%1-11-1
Evi von der Edeltanne (DOBERMAN)C3.91%1-11-00-1
Falk vom Finkenherd (DOBERMAN)C1.95%1-11-00-1
Dux z Pisecneho Ostrova (DOBERMAN)C0.98%1-11-00-1
Ivo vom Schloss Grossau (DOBERMANN)C0.49%1-11-00-1
Jaro v d Stollburg (DOBERMANN)C0.20%1-01-0
Falk v Rotbachtal (DOBERMANN)C0.10%1-01-0
Andra v Blauen Blut (DOBERMANN)C0.10%1-01-0
Birma vom Schloß Neuhaus (DOBERMANN)C0.20%1-01-0
Orell von der Scholle (DOBERMANN)C0.10%1-01-0
Ara z Pisecneho Ostrova (DOBERMANN) C0.49%1-11-00-1
Ex vom Thümmlitzwald (DOBERMANN)C0.39%2-02-0
Anett Stanice (DOBERMANN)C0.39%2-02-0
Bonny vom Finkenherd (DOBERMAN)C0.98%1-11-00-1
Fartz z Grodu Trybunalskiego (DOBERMANN)C0.49%1-11-00-1
Fürst von den EdeltannenC0.20%1-01-0
Gunthersforst Ulan (Dobermann)C0.10%1-01-0
Gunthersforst VeraC0.10%1-01-0
Bety z Pisecneho Ostrova (DOBERMANN)C0.49%1-11-00-1
Quendy von der Edeltanne (DOBERMAN)C1.95%1-11-00-1
Chik von der Heide (DOBERMAN)C0.98%1-11-00-1
Berrex v. Busseln (DOBERMAN)C0.49%1-11-00-1
Lex v. Kyffhundefineduser (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Mascha v. Kyffhundefineduser (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Hesta v. Stoberhai (DOBERMAN)C0.49%1-11-00-1
Groll v. Scholzbach (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Dina v. Stolzenfest (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Karmen von der Edeltanne (DOBERMAN)C0.98%1-11-00-1
Carmen Dictator (DOBERMAN)C0.49%1-11-00-1
Vento von Fürstenfeld (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Bordo von Fürstenfeld (DOBERMANN)C0.10%1-01-0
Jassy z Heslova (DOBERMAN)C0.20%1-01-0
Asta v. Meckelberg (DOBERMAN)C0.49%1-11-00-1
Chili vom SünderbekM50.00%0-10-1
Balko-Benni vom SchenkteichM25.00%0-10-1
Malte von KukiM12.50%0-10-1
Orpheus von DianaM6.25%0-10-1
Billo vom EngelsbachC0.10%0-10-1
Nora von der BirkenheideC0.29%0-30-3
Brixi von der WetterperleC0.10%0-10-1
Ophelia vom HaingrabenM3.12%0-10-1
Magnus vom HaingrabenM1.86%0-40-10-3
Ringo von der BirkenheideC0.20%0-20-2
Biene von NassauM1.86%0-40-10-3
Poldi vom WeihergrabenM0.78%0-10-1
Minka vom Stein C0.20%0-10-1
Hexe vom HaingrabenM0.78%0-10-1
Rhea z PyšelkyM6.25%0-10-1
Elf z PyšelkyM3.12%0-10-1
Anett von der WetterperleC0.20%0-20-2
Chyra z PyšelkyM3.12%0-10-1
Flam z PyšelkyM2.34%0-20-10-1
Gisa z PyšelkyM1.56%0-10-1
Sira von BansowM12.50%0-10-1
Drago vom AwarenringM6.25%0-10-1
Arko vom Steirischen PantherM3.12%0-10-1
Wiener Kindl CyrillM1.56%0-10-1
Diana vom RobinienhofM1.56%0-10-1
Gerry vom CronsbachM1.56%0-20-2
Zärte vom Cronsbach (1984)M2.34%0-30-3
Briegel vom FroböseneckM1.95%0-50-5
Bara z KorycanekM3.12%0-10-1
Betty Slzavé údolí CSM1.56%0-10-1
Ambra DanilovM0.78%0-10-1
Andre MarkazitM0.39%0-10-1
Nanni vom HaingrabenM0.20%0-10-1
Jessi von BansowM6.25%0-10-1
Basko von KukiM3.12%0-10-1
Donar vom NordkristallM1.56%0-10-1
Fritzi vom CronsbachM1.56%0-10-1
Schelm vom CronsbachM1.56%0-20-2
Polli vom CronsbachM1.56%0-20-2
Anke vom CronsbachM1.37%0-40-30-1
Peggy vom NordkristallM3.12%0-10-1
Filon vom CronsbachM1.56%0-10-1
Ashanti von den TurbopfotenM25.00%0-10-1
Rasty vom RodfeldM12.50%0-10-1
Fhara vom FürstentalM6.25%0-10-1
Jack vom RobinienhofM3.12%0-10-1
Bofors vom SahrbachtalM1.56%0-10-1
Arden vom SahrbachtalM0.78%0-10-1
Didi von der BarenburgM0.39%0-10-1
Greg vom CronsbachM0.20%0-10-1
Carola von der Vogelweide M0.20%0-10-1
Gehsa vom WacholderbergM0.39%0-10-1
Betty vom WacholderbergM0.20%0-10-1
Herijett vom WarthügelM0.78%0-10-1
Conny vom WarthügelM0.59%0-30-10-2
Alf vom CronsbachM0.59%0-20-10-1
Dorle vom RobinienhofM1.56%0-10-1
Babsy vom FürstentalM3.12%0-10-1
Bronko vom RobinienhofM1.56%0-10-1
Allwine von der LippeM1.56%0-10-1
Boris vom HonigbachM0.78%0-10-1
Fanny vom OpferwegM0.39%0-10-1
Cylon vom OpferwegM0.20%0-10-1
Fürst von der WalmeM0.10%0-10-1
Britta vom AllergrundM0.10%0-10-1
Anke vom TenbuschM0.20%0-10-1
Anka vom PferdewinkelM0.10%0-10-1
Qinni vom PferdewinkelM0.78%0-10-1
Gauner vom Cronsbach M1.07%0-40-20-10-1
Mireille vom PferdewinkelM0.39%0-10-1
Duffyco's KalypsoM12.50%0-10-1
Of Leijliden Brave HeartM6.25%0-10-1
Of Leijliden Twist And FlirtM3.12%0-10-1
Ceriinan HarrisM1.56%0-10-1
Ceriinan UnramariM0.78%0-10-1
Ceriinan MosesM0.39%0-10-1
Ceriinan HarzoM0.20%0-10-1
Ceriinan FirinaM0.10%0-10-1
Ceriinan KristalM0.39%0-20-2
Ceriinan JidiM0.20%0-20-2
Munkin Raisa M0.20%0-20-2
AstaM0.39%0-10-1
Asko vom WarturmM0.20%0-10-1
Ceriinan ImogeneM0.20%0-10-1
Heraldin BellissimaM1.56%0-10-1
Ceriinan Yo-YoM0.78%0-10-1
Of Leijliden Lex Vilax M0.39%0-10-1
Vilax vom PferdewinkelM0.59%0-20-10-1
Cora von der VogelweideM0.29%0-20-10-1
Ceriinan SandraM0.39%0-10-1
Of Leijliden New-LordM0.20%0-10-1
of Leijliden Quella AmberM0.78%0-10-1
Quino vom HaingrabenM0.78%0-20-2
Hero vom WarthügelM0.39%0-20-2
Pia vom HaingrabenM0.39%0-20-2
Domino vom WarthügelM0.20%0-20-2
NightfallM3.12%0-10-1
Of Leijliden ErnoM1.56%0-10-1
Dorthonion DenethorM0.78%0-10-1
Waldschatz RamascheeM1.17%0-20-10-1
Of Leijliden Qvick-StepM0.59%0-20-10-1
Waldschatz PiquiriziaM0.59%0-20-10-1
Of Leijliden XantippaM0.29%0-20-10-1
Of Leijliden ReginaM0.10%0-10-1
JosephineM1.56%0-10-1
Of Leijliden LeonardoM0.78%0-10-1
of Leijliden FransiraM0.78%0-10-1
Duffyco's CelineM6.25%0-10-1
Indien de la Vallée OccitaneM3.12%0-10-1
FédorM1.56%0-10-1
Alto de la Fée d'YsM0.78%0-10-1
Tawny du Bois AguetM0.39%0-10-1
Namur du Bois AguetM0.59%0-20-10-1
VanM0.29%0-20-10-1
Lora du Bois AguetM0.29%0-20-10-1
Ariane du Bois AguetM0.78%0-10-1
Regate de la BessonnerieM0.10%0-10-1
Skye du Bois AguetM0.39%0-10-1
Extra de la Ferme de l'AbbayeM1.56%0-10-1
Urban vom CronsbachM0.78%0-10-1
Volte de la Ferme de l'AbbayeM0.78%0-10-1
Contessa Danilo BohemiaM3.12%0-10-1
Foggy Danilov CSM1.56%0-10-1
PedigreeChartAll dogs from the normal 10 gen. pedigree are shown in a differend type of pedigree in which all dogs are only shown once. Parents and children are connected by lines. With this pedigree it can be easyer to see how a dog is related to it's ancestors.
Enno vom Sünderbek13-10-2012Quester vom Blauen W04-01-2006Chili vom Sünderbek29-09-2010Dark Angels Aden Red04-03-2004Ina vom Blauen Wunde09-08-2002Balko-Benni vom Sche07-03-2003Ashanti von den Turb21-04-2006Tony vom Leiselbach17-04-2002Fame vom Dörnle22-05-2002Lilla Enebys Lucky03-02-1997Wilma vom Nordkrista21-09-1998Malte von Kuki21-11-1996Sira von Bansow26-03-2000Rasty vom Rodfeld09-04-2003Duffyco's Kalypso29-03-2003Duffyco's Fellini 24-06-2000Lulu de la Capelliè03-10-1995Bosco vom Traum der 15-12-1996Balou vom Rottenbuch06-06-1994Falco des Jardins de25-12-1990Orpheus von Diana25-07-1988Rhea z Pyšelky28-12-1992Drago vom Awarenring30-05-1994Jessi von Bansow28-11-1995Fhara vom Fürstenta31-05-1997Of Leijliden Brave H08-01-1998Duffyco's Celine07-07-1998Lilla Enebys Leonard19-05-1997Dolly vom Münchhof31-03-1997Duck de la Capelliè26-09-1988Hanais de la Capelli19-05-1992Wiener Kindl Chovani07-01-1988Baroness vom Awarenr11-06-1993Billy du Prieuré de16-03-1986Madla z Pyšelky05-09-1991Saki de la Ferme de 29-07-1981Daphnee des Jardins 07-10-1988Ophelia vom Haingrab25-07-1983Elf z Pyšelky09-02-1986Chyra z Pyšelky25-02-1989Arko vom Steirischen01-02-1991Bara z Korycanek16-04-1991Basko von Kuki11-04-1989Peggy vom Nordkrista08-04-1994Jack vom Robinienhof16-02-1992Babsy vom Fürstenta04-08-1992Of Leijliden Twist A21-12-1995Nightfall27-03-1995Indien de la Vallée25-01-1993Contessa Danilo Bohe14-07-1994Havalidens Watch Out15-03-1993Linda vom Nordkrista23-01-1990Bobbie von Diana31-12-1985Duffy von der Lohhec10-06-1984Vanda vom Münchhof06-01-1990Viking von Werner Ju15-03-1984Brune de la Capelli25-07-1986Calypso de la Capell22-08-1987Anny Zlatenka29-09-1990Urus du Prieuré de 22-05-1983Victoria II du Prieu04-11-1984Hersa z Pyšelky24-04-1988Nilka du Bois Aguet12-12-1977Arlyn de la Fée d'Y14-07-1985Gisa z Pyšelky23-03-1987Wiener Kindl Cyrill07-01-1988Diana vom Robinienho11-04-1989Betty Slzavé údol20-06-1988Donar vom Nordkrista07-05-1984Fritzi vom Cronsbach25-05-1987Filon vom Cronsbach25-05-1987Bofors vom Sahrbacht05-08-1989Dorle vom Robinienho11-04-1989Bronko vom Robinienh24-07-1987Allwine von der Lipp13-10-1987Ceriinan Harris22-07-1993Heraldin Bellissima13-01-1993Of Leijliden Erno28-09-1988Josephine18-03-1992Fédor01-01-1990Extra de la Ferme de01-02-1989Foggy Danilov CS02-03-1992Yarracitta Reticcaru06-08-1990Bitsikka's Eldorado 16-03-1990Havalidens Guri Made28-11-1989Fips vom Nordkristal13-05-1985Evi von der Edeltann16-05-1988Démon z Pyšelky10-11-1985Wiener Kindl Babette30-06-1985Basso aus dem Eldora05-07-1982Gabi vom Haus Schair21-05-1984Flam z Pyšelky10-06-1986Wiener Kindl Bobinot30-06-1985Anika von der Lohhec30-08-1980Alf vom Cypressenhai31-05-1985Prixi vom Münchhof11-12-1985Ulysse de Raineval01-05-1983Volta de la Ferme de25-03-1984Arna Danilo Bohemia28-02-1988Snoopy du Prieuré d09-10-1981Puce des Petites Bro16-05-1979Lara du Bois Aguet22-05-1975Twiggy de la Fée d'19-02-1982Gerry vom Cronsbach03-06-1981Zärte vom Cronsbach13-04-1984Ambra Danilov20-11-1985Schelm vom Cronsbach22-04-1983Polli vom Cronsbach15-07-1985Arden vom Sahrbachta11-03-1988Herijett vom Warthü12-09-1986Boris vom Honigbach14-06-1983Qinni vom Pferdewink03-05-1984Ceriinan Unramari04-02-1988Ceriinan Yo-Yo15-12-1989of Leijliden Quella 30-07-1990Dorthonion Denethor20-02-1983Of Leijliden Leonard18-05-1988of Leijliden Fransir20-11-1989Alto de la Fée d'Ys15-06-1985Ariane du Bois Aguet13-03-1985Urban vom Cronsbach20-06-1983Volte de la Ferme de10-06-1984Dorthonion Castamir-29-08-1989Yarracitta Yehoo's Y29-06-1986Of Leijliden Urudan 31-05-1986Bitsikka's Yida20-01-1986Pinbas Eros21-11-1983Bitsikka's Öwwi05-07-1987Tessa van de Turienh21-06-1979Nicot de Raineval02-09-1977Cora vom Nordkristal21-07-1983Falk vom Finkenherd Quendy von der EdeltAnka vom Frühlingsb02-12-1983Bunny von der Lohhec04-10-1981Nina de la Gaillardi02-11-1977Peggi vom Murleinsne12-01-1979Assi vom Wacholderbe17-04-1980Waldschatz Ramaschee26-03-1986Biggy vom Wieneck03-04-1984Falk von der Vogelwe20-05-1983Chris vom Rodfeld10-06-1982Max vom Münchhof07-11-1982Hexe vom Münchhof22-04-1980Femke von Werner Jun15-02-1981Oslo de la Ferme de 10-10-1978Braune vom Frobösen18-06-1980Condor z Pyšelky CS02-01-1985Oscar22-05-1978Look du Bois Aguet22-05-1975Idylle des Mickey19-10-1973Obi de la Ferme de l10-10-1978Ramee du Bois Aguet06-09-1980Briegel vom Froböse18-06-1980Andre Markazit24-12-1983Didi von der Barenbu13-03-1984Gehsa vom Wacholderb07-06-1986Fanny vom Opferweg31-12-1976Mireille vom Pferdew24-11-1981Ceriinan Moses19-06-1985Asta15-05-1982Of Leijliden Lex Vil18-05-1988Ceriinan Sandra22-07-1987Quino vom Haingraben20-06-1988Tawny du Bois Aguet07-07-1982Skye du Bois Aguet16-10-1981Saab du Bois Aguet 16-10-1981Dorthonion Elisha-Ec12-03-1984Of Leijliden Sastanj18-05-1984Glenn vom Cronsbach03-06-1981Zena vom Klinketal20-05-1982Jockel vom Münchhof19-11-1981Erica von Werner Jun20-11-1979Wallaby's Aquila17-07-1979Of Leijliden Quella-25-05-1983Brizar Reza Peron02-02-1981Bitsikka's Liiber15-12-1976Bitsikka's Ybonni20-01-1986Trix Petit Bonheur05-06-1972Jessy vom Haingraben16-04-1977Inko du Touring25-04-1975Ludmila de la Gailla30-10-1975Xanta vom Nordkrista11-02-1981Dux z Pisecneho OstrBonny vom FinkenherdChik von der Heide (Karmen von der EdeltCirce vom Langen See23-05-1973Winni vom Klinketal23-09-1981Bessi von der sächs14-02-1980Bessy vom Rehgehege19-09-1974Anke vom Cronsbach17-05-1980Of Leijliden Qvick-S25-05-1983Waldschatz Piquirizi06-05-1982Vilax vom Pferdewink28-03-1986Namur du Bois Aguet17-11-1977Romy von der schwarz16-02-1980Bodo von der Vogelwe06-07-1981Assi vom Rodfeld06-12-1978Helan vom Pferdewink28-07-1977Ina vom Pferdewinkel11-02-1978Jitane du Bois Aguet30-06-1974Titus01-01-1970Uka de la Verte Oré25-08-1971Leda du Bois Aguet21-04-1975Nanni vom Haingraben05-06-1982Greg vom Cronsbach03-06-1981Carola von der Vogel06-06-1982Betty vom Wacholderb14-06-1981Cylon vom Opferweg07-01-1974Anke vom Tenbusch29-08-1972Ceriinan Harzo29-06-1978Ceriinan Kristal25-09-1983Asko vom Warturm13-09-1980Ceriinan Imogene26-03-1979Of Leijliden New-Lor05-05-1982Hero vom Warthügel12-09-1986Pia vom Haingraben11-03-1985Dingo vom Warthügel27-04-1983Ceriinan Igaros26-03-1979Lorbas vom Nordkrist13-04-1976Biene von Nassau23-03-1980Neiman du Bois Aguet07-08-1977Pin Up Du Bois Aguet04-04-1979Of Leijliden Winny07-04-1981Of Leijliden Yazzy19-06-1981Bitsikka's Qwickli22-07-1981Munkin Rina16-01-1982Alk von der Sidonien18-09-1976Jade von der schwarz29-05-1975Enzi vom Münchhof12-04-1979Roy von Werner Jungh16-06-1977Cindy von Werner Jun02-10-1977Ida de la Chimbre22-01-1973Of Leijliden Qesia26-09-1977Harell's Graciella28-05-1977Agretts Désiree13-06-1969Grille vom Moosgrund21-04-1978Ivo vom Schloss GrosAra z Pisecneho OstrFartz z Grodu Trybun15-01-1978Bety z Pisecneho OstBerrex v. Busseln (DHesta v. Stoberhai (Carmen Dictator (DOB09-12-1970Asta v. Meckelberg (Conny vom Warthügel27-09-1982Gauner vom Cronsbach03-06-1981Elfa vom Moosgrund27-03-1977Alf vom Scheuerwald12-04-1972Xenia vom Haingraben22-11-1971Of Leijliden Xantipp24-04-1981Cora von der Vogelwe06-06-1982Van25-06-1972Lora du Bois Aguet22-05-1975Antje von Wanaloha11-04-1973Plic de la Verte Or18-01-1966Praline du Bois Ague07-09-1966Rafflesia de la Vert12-11-1968Iris du Bois Aguet05-03-1973Fürst von der Walme28-03-1967Britta vom Allergrun27-03-1970Anka vom Pferdewinke19-07-1970Ceriinan Firina01-02-1977Ceriinan Jidi31-03-1980Munkin Raisa 16-01-1982Domino vom Warthüge27-04-1983Magnus vom Haingrabe20-08-1980Arco vom Warthügel24-04-1979Asta vom Wacholderbe17-04-1980Ceriinan Isadora26-03-1979Ancora vom Warturm13-09-1980Kid de la Saulee06-01-1977Ondra vom Klinketal03-08-1973Alex vom Reisserbach28-07-1973Poldi vom Weihergrab29-07-1975Hexe vom Haingraben28-05-1976Pastel du Bois Aguet07-09-1966Suyin du Bois Aguet05-08-1969Izba du Bois Aguet10-05-1973Lord vom Haingraben17-10-1978Of Leijliden Ranina16-07-1978Bitsikka's Dark Aiko25-06-1972Amalia12-04-1976Kaliffan Muku25-02-1977Picador Django08-04-1972Asta vom Ritterschla28-09-1973Alf vom Cronsbach17-05-1980Alke von der Vogelwe11-12-1979Astrid von Werner Ju13-04-1976Hasso vom Haingraben28-05-1976Asta vom Münchhof26-05-1976Toy du Bois Aguet01-01-1970Plume du Bois Aguet30-04-1966Harell's Dona de Pet03-03-1975Jonny von der schwar29-05-1975Quelle vom Klinketal25-03-1975Jaro v d Stollburg (03-09-1973Birma vom Schloß NeEx vom ThümmlitzwalAnett Stanice (DOBERFürst von den EdeltLex v. KyffhundefineMascha v. KyffhundefGroll v. Scholzbach Dina v. Stolzenfest Vento von Fürstenfe20-04-1966Jassy z Heslova (DOBPouf du Bois Aguet30-04-1966Brixi von der Wetter16-07-1968Of Leijliden Regina16-07-1978Regate de la Bessonn09-06-1968Of Leijliden Norman04-02-1975Ceda vom Haingraben01-05-1974Lucas vom Haingraben17-10-1978Cindy vom Bingenheim01-05-1978Harro vom Haingraben28-05-1976Asso von der Kaltenr17-03-1973Biene von der Kalten19-04-1976Cora vom Münchhof01-06-1978Ringo28-05-1972Juno vom Pferdewinke03-07-1978Inka vom Haingraben07-04-1977Xaver vom Haingraben22-11-1971Ira du Touring25-04-1975Sascha vom Haingrabe17-03-1970Ulme von der Birkenh30-12-1968Mona vom Klinketal23-08-1972Bernhard van Donners21-10-1972Nicky du Bois Aguet15-06-1964Betty vom Haingraben27-10-1964Nero de Raineval10-06-1964Orée du Bois Aguet01-01-1965Packi de la Bessonne01-01-1966Of Leijliden Olga31-03-1976Bitsikka's Hillmer22-01-1975Bitsikka's Excenta20-03-1973Paderborner Grego22-01-1970Mikki07-09-1974Corinna vom Nelkenho22-10-1969Arno vom Bingenheime28-06-1974Herma vom Haingraben28-05-1976Frauke vom Allergrun07-10-1974Natta du Bois Aguet15-06-1964Dirko vom Allergrund01-03-1973Picador Gitta20-12-1972Maxi vom Klinketal23-08-1972Falk v Rotbachtal (DAndra v Blauen Blut Orell von der SchollGunthersforst Ulan (22-08-1969Gunthersforst Vera24-09-1969Bordo von Fürstenfe07-12-1956Benno vom Allergrund27-03-1970Julia13-07-1970Wacker vom Haingrabe25-09-1972Agretts Rakker21-04-1970Beno v. Kajsana14-06-1969Leila vom Weihergrab22-02-1973Uschi von der Sidoni04-04-1967Kai vom Weihergraben05-09-1972Heiko vom Haingraben28-05-1976Cora vom Horloftal 28-05-1972Assi vom Münchhof26-05-1976Assi von der Kaltenr17-03-1973Munkin Hasard20-04-1970Kuosman Hera03-04-1969Carlo vom Pferdewink12-04-1973Hanni vom Pferdewink28-07-1977Gitano vom Haingrabe04-12-1975Fleur vom Haingraben19-06-1975Suse vom Haingraben17-03-1970Dundra vom Nelkenhof18-09-1970Arto von der Birkenh27-09-1963Minerve de Raineval16-09-1963Nora von der Asselbu11-03-1963Packi vom Nordhang28-01-1963Natacha de Raineval10-06-1964Kyrkdalens Farao03-04-1972Bitsikka's Cimona-Mi31-05-1971Bitsikka's Chin-Paus31-05-1971Bitsikka's Ahnu-Cere17-07-1969Munkin Rhea05-11-1966Yilla vom Haingraben26-11-1971Bitsikka's Ahndy-Pan17-07-1969Antoinette Mansikka 21-12-1969Yogi vom Haingraben26-11-1971Wuschel vom Haingrab25-09-1972Onja vom Weihergrabe19-06-1974Ymo von der Sidonien08-02-1971Anja vom Langen See16-06-1971Rex von der Birkenhe27-11-1967Unna von der Sidonie04-04-1967Fay von der Birkenhe06-08-1965Alexa v Kajsana27-04-1967Fee vom Weihergraben06-03-1971Kasso vom Haingraben24-07-1967Blitz vom Horloftal02-11-1970Bärbel vom Horlofta02-11-1970Euro vom Pferdewinke26-02-1975Cilly vom Tenbusch24-12-1973Ueli vom Jonathal17-07-1957Asta vom Wäldchen07-05-1968Ymac av Yjuki29-12-1967Tutti von der Asselb21-02-1966Arko vom Ritterschla28-09-1973Agretts Amber14-03-1969Bello vom Wäldchen30-04-1969Bandit vom Langen Se30-04-1972Gitta vom Haingraben17-07-1966Munkin Ducco21-08-1968Munkin Biti05-04-1968Munkin Ditsa21-08-1968Zero von der Birkenh21-09-1963Cäsar von Königsha01-07-1972Yvonne von der Sidon08-02-1971Heino vom Weihergrab23-02-1972Cuno von der Birkenh09-07-1964Ymme von der Sidonie08-02-1971Kajsa von der Teufel30-04-1964Billo vom Engelsbach14-02-1962Anett von der Wetter18-06-1967Utz vom Haingraben27-11-1970Ungo von der Sidonie04-04-1967Birko vom Weihergrab03-04-1969Nora vom Siebenbürg20-12-1968Gesa vom Haingraben17-07-1966Mora vom Stein20-04-1964Figaro von der Birke06-08-1965Bimbo vom Haingraben27-10-1964Cora vom Haingraben01-01-1965Farah vom Haingraben21-06-1966Anka von Königshage05-06-1969Asta von Lachenbrün26-06-1967Raudi vom Haingraben28-01-1970Uta von der Birkenhe30-12-1968Zirbo von der Birken21-09-1963Dario von der Birken11-08-1964Uta von der Sidonien04-04-1967Sulla von der Birken10-04-1962Vito von der Birkenh25-05-1963Quitta von der Sidon20-04-1964Quickli vom Stein 20-10-1965Minka vom Stein 20-04-1964Micha vom Haingraben19-06-1968Trixa von der Birken15-05-1968Lutz von der Birkenh01-01-1960Marlo von der Birken06-02-1967Illo vom Haingraben03-08-1966Moritz vom Stein20-04-1964Rudo von der Birkenh07-10-1961Bigo vom Engelsbach 14-02-1962Sara von der Birkenh10-04-1962Wigo von der Birkenh26-05-1963Silva von der Birken10-04-1962Bambi vom Haingraben27-10-1964Nora von der Birkenh30-10-1960Ringo von der Birken07-10-1961Dago vom Engelsbach 23-05-1963Walli von der Birken26-05-1963Nicki von der Birken30-10-1960Jona von der Birkenh14-06-1959Mirko von der Birken13-06-1960Ilka von der Birkenh19-12-1958Jutta (Jung) v. Wein24-11-1956Kerri von der Birken23-07-1959Onzo (Illgen) vom Th24-08-1957Kitti vom Bodestrand22-05-1955Birko von der Uschle02-08-1954Heldin v. Weinberg (20-04-1954
       
Met het controlepaneel bovenaan deze stamboom kunt u inzoomen , uitzoomen of fullsceen kijken. U kunt zich verplaatsen met de schuifbalken of door op de middelste muisknop ( indien beschikbaar)
Klik op een hond om deze te verlichten van de ouders in het groen en de kinderen in het geel !
- veldrand color: blue rand = alleen in vaders pedigree , rode rand= alleen moeders stamboom , zwarte rand = gemeenschappelijke voorouder , dikke zwarte rand = eerste gemeenschappelijke voorouder
- Veld achtergrond kleur blauw = reu | roze = teef
- verbindingslijnen : blauw = richting van de vader , rood = de richting van moeder
Deze stamboom wordt alleen ondersteund door up-to -date browsers .